Odkąd przyszła na świat moja córka (niecałe 3 lata temu) zauważyłam u siebie problemy z pamięcią i k

1 odpowiedzi
Odkąd przyszła na świat moja córka (niecałe 3 lata temu) zauważyłam u siebie problemy z pamięcią i koncentracja. Problemy te zaczynają przeszkadzać mi w codziennym życiu . Chwilami nie potrafię skoncentrować się na rozmowie, chwile po niej zapominam o czym wgl była mowa. Zapominam wiele warznych rzeczy, które mam do zrobienia czy zapamiętania. Zgłosiłam się po poradę do lekarza rodzinnego , zrobił wyniki z krwi okazało się że mam chora tarczyce. Aktualnie od roku przyjmuje Euthyrox 25 lecz poprawy brak. Wyniki z tarczycy w normie. Może gdzieś indziej leży problem? Dodam że mam 28 lat, problemów z pamięcią nigdy nie miałam. Lekarz zrobił mi badania krwi, mówi że wszystko w normie. Sama już nie wiem co robić bo naprawdę utrudnia to życie mi jak i moim bliskim . Do jakiego lekarza powinnam się udać lub jakie zrobić badania żeby w końcu choć trochę złagodzić mój stan ? Dodam, że ostatnimi czasy przez to spadła mi dość sporo samoocena jak i rzeczy które kiedyś były dla mnie oczywiste znałam na nie odpowiedź aktualnie się waham lub nie znam na nie odpowiedzi.
być może warto zacząć od konsultacji neurologicznej i wykluczenia organicznych przyczyn dolegliwości.
Jeżeli ta konsultacja nie przyniesie wyjaśnienia, zasugerowałbym spotkanie z psychiatrą lub psychologiem, niektóre zaburzenia i problemy emocjonalne mogą powodować zaburzenia pamięci i inne objawy.