Odbarwienie po maści sterydowej.

3 odpowiedzi
Witam, na drobne zmiany skórne na brzuchu (małe blizny po świerzbie) dostałam maść Triderm. Wczoraj się posmarowałam punktowo i dziś rano w miejscu nałożenia maści mam odbarwioną skórę. Takie jaśniejsze placki. Przed nałożeniem Triderm byłam wysmarowana kremem z 5% permetryną. Czy to zejdzie? Czy te zmiany będą trwałe? Co powinnam z tym zrobić? Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem załamana.
Zmiany skórne po ustąpienie mogą pozostawiać odbarwienia. Z reguły są to zmiany przejściowe .Po kilku miesiącach powinny ustąpić. Proszę nawilżać skórę kilka x dziennie. Pozdrawiam Iwona Stajkowska

bez konsultacji nie sposób odp na te wątpliwości...
Witam,
sa to przejściowe zmiany po ustępującym stanie zapalnym i znikną.
Pozdrawiam
Emilia Łojewska