Od zawsze mam problemy ze wstawaniem (budzeniem się) Nie chodzi tu tylko o wczesne godziny ale nawet

1 odpowiedzi
Od zawsze mam problemy ze wstawaniem (budzeniem się) Nie chodzi tu tylko o wczesne godziny ale nawet popołudniowe. Bez ustawionego budzika zwykle budze się dopiero po 14 godzinach snu. Kiedy rano musze wstać czuję się niedobrze, mam cmienie głowy, scisięty żołądek i takie uczucie zmęczenia. To wszystko mija po jakies godzinie od przebudzenia o ile śpie powyżej 9 godzin, a jeżeli mniej to towarzyszy mi przez pół dnia. Najdziwniejsze jest, że wszystkie te objawy ustepują gdy wczesniejszego dnia wypije trochę alkoholu. Wstaje jak nowonarodzona i nic mi nie dolega (ale chyba nie w tym sposob aby sie wpedzić w alkoholizm).Oprócz tego ostatnio bardzo szybko się męczę, a po jakimkolwiek wiekszym wysiłku (gra w siatkówkę przez 2h) dostaje dziwnego bólu głowy (nie jest silny, taki tępy). Czy moze to wskazywać na problemy z sercem i niedotlenieniem moze?
Szanowna Pani --

Problemy ze snem są ekstremalnie frustrujące. Przyczyn jest zazwyczaj kilka. Niedokrwienie czy zaburzenia rytmu serca jak najbardziej mogą być powodem tych problemów.
Zaburzenia oddychania, też są dość częstym problemem związanym z zaburzeniami snu.
Na szczęście - wszystkie te problemy można relatywnie łatwo potwierdzić lub wykluczyć a następnie ew. leczyć.

Z poważaniem --

Bartłomiej Guzik
Sugeruję wizytę: Konsultacja kardiologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.