Od września zmagam się z dziwnymi stanami emocjonalnymi. Doskwiera mi całkowite zoobojętnienie emocj

1 odpowiedzi
Od września zmagam się z dziwnymi stanami emocjonalnymi. Doskwiera mi całkowite zoobojętnienie emocjonalne, co jakiś czas przerywane napadami lęku powodującymi problem z koncentracja, otępienie, problemy z oddychaniem swego rodzaju paraliż i działanie jakby w transie. Mam problem ze zrozumieniem swoich uczuć lub ich braku. Czuję się zmęczona, brakuje mi chęci do działania, trochę czuje się jakbym żyła w jakiejś bańce. Często mam wrażenie jakbym w głowie miała totalna pustkę. Źle sypiałam i o lękach mówiłam psychiatrze ale ta jedynie przepisała odpowiednie leki. Szczególnie martwi mnie ta obojętność i lęki. Dodam, iż często czuje się zmęczona nawet po przespaniu ponad 10 godzin. Boję się że przez te stany zacznę zaniedbywać studia. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale te stany trwają już od prawie 3 miesięcy. Nie wiem co robić. Wspominane leki zazywam od 10 dni ale nie widzę szczególnej poprawy
Leki działają po 2-3 tygodniach, ważna jest dobrana dawka .Farmakologię można uzupełnić psychoterapią