Od wielu lat leczę się na nerwicę i stany depresyjne. Od jakiś 2-3 lat pojawiły się przewlekłe bóle
1
odpowiedzi
Od wielu lat leczę się na nerwicę i stany depresyjne. Od jakiś 2-3 lat pojawiły się przewlekłe bóle głowy o niewielkim lub średnim natężeniu. Dodatkowo mam coraz większe problemy z pamięcią, koncentracją i trudności z rozwiązywaniem problemów logicznych. Proszę o podpowiedź, gdzie szukać pomocy. Leki przepisywane u psychiatry nie niwelują tych dolegliwości. Mam 39 lat. Bez problemów kardiologicznych i naczyniowych.
Proponuję skonsultować się z neurologiem.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam poważny problem z kręgosłupem lędźwiowym, jestem po operacji l5s1 od połowy października. Trochę zaczynam się martwić ponieważ nie mogę dłużej siedzieć i problem jest potem wstać.czuje nacisk w kr.ledźwiowym. Dostałem namiary do dr.który robi jakieś skuteczne zastrzyki ale są bardzo drogie…
- Od kilku tygodni sporadycznie, podczas chodzenia, odczuwam dziwny, przeszywający ból w lewej stopie. Nie jest on stały i nie mam wrażenia, by pochodził z aparatu ruchu, bardziej kojarzy mi się z nerwobólem, ale mogę być w błędzie. Są to odczucia dość nagłe, nieprzyjemne, nie przy każdym kroku,…
- Mam 26 lat, robiłem usg prostaty wym. 40x30x50mm, wyszła niejednorodna nieco powiększona obj.33ml oraz istotna asymetria pęcherzyków nasiennych lewy gr. do 2mm prawy gr. do 8 mm. Czy to coś poważnego ?
- Mam problem z wyciekiem płynu z sutków. Dzisiaj podczas obserwacji swoich piersi zobaczyłam, że przy naciśnięciu ich wypływa mleczny płyn. Nie jestem w ciąży ani nie karmie piersią. Czy to może być objaw poważnej choroby?
- Mam 18 oraz mam skolioze piersiową z objawami choroby Scheurmanna, do tego duże bóle w odcinku piersiowym. Biorę leki przeciwbólowe tj. Diclac - jednak bóle ustępują jedynie do 2h. Podczas chodzenia zaczynam się strasznie garbić a przy probowaniu podnoszenia głowy w góre odczuwam silne mrowienie…
- Zauważyłem pogarszanie się sluchu u prawym uchu Zastanawiam się nad wizytą u laryngologa celem oczyszczenia z woskowiny Co panstwo sądzicie?
- Mam pytanie mam podobno hemoroidy byłam u lekarza chirurga zapisał mi robione czopiki już wzięłam ich 48 szt i zapisał mi znuw następne. Lekarz u tego co byłam powiedział że na zabieg jest zbędny bo to był stan zapalny co mam dalej robić? Bo już nerwowo nie wytrzymuje. Dodam też że mnie swędzi…
- Od pięciu lat choruje na wrzodzejace zapalenie odbytnicy w okresie remisji.Lekarz zalecił mi tabletki Asamax 500 w dawce 2×1 dziennie.Mam do Pana pytanie czy jedli choroba nie postępuje można przerwać zażywanie leków.
- W młodym wieku od dłuższego czasu mam problem z nietrzymaniem moczu do paru minut po mikcji. Czy mam z tym pójść na konsultacje do urologa czy jakimiś domowymi sposobami można coś zrobić?
- Mam problem z własny życie nie mogę sobie poradzić z wieloma sprawami myślę że potrzebuje specjalisty.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.