Od trzech miesięcy przyjmuję pregabalin najpierw 2x75poniewaz miałam silne zawroty głowy przeszłam n

1 odpowiedzi
Od trzech miesięcy przyjmuję pregabalin najpierw 2x75poniewaz miałam silne zawroty głowy przeszłam na 1x75 na noc zawroty nie minęły nie mogłam dojść z sypialni do łazienki oprócz tego pojawiły się okropne bóle pleców i szyji Przyjmowalam ja na nerwicę lękowa. Lęki znikły ale objawy uboczne były nie do opanowania.Lekarka prowadząca w zasadzie mnie wydrwila że po takiej małej dawce mogę odczuwać takie skutki uboczne. Ale ja osobie ich nie wymyśliłam. Kazała odstawić natychmiast i po 10 dniach zaczął brać Duloxetine Mylan.Nie wiem co robić bo przestaję jej ufać tym bardziej że leczy mnie już 13rok i nie widać końca mojej choroby. Proszę o radę z poważaniem
Pregabalina bardzo często na początku przyjmowania powoduje zawroty głowy- niestety u niektórych osób bardzo silne i wymagają one wtedy odstawienia leku. Duloxetyna jest lekiem o działaniu przeciwlękowym i przeciwdepresyjnym. Z mojego doświadczenia wiem, że jest często bardzo skuteczna. Jeśli ją Pani dobrze toleruje, to proszę kontynuować leczenie zgodnie z zaleceniem lekarza. Jeśli nie ufa Pani swojemu lekarzowi, to chyba lepiej zmienić psychiatrę, bo będzie Wam się trudno współpracowało. Moim zdaniem nie da się zbudować dobrej relacji pacjent-lekarz bez zaufania pacjenta do lekarza. Pozdrawiam, Katarzyna Binkowska-Michalik