Od roku z różnym nasileniem obserwuje czerwone plamy na żołędziu, które rozchodzą się od cewki moczo
1
odpowiedzi
Od roku z różnym nasileniem obserwuje czerwone plamy na żołędziu, które rozchodzą się od cewki moczowej. Cewka jest zaczerwieniona praktycznie cały czas. Towarzyszy temu uczucie swędzenia i sporadyczny dyskomfort, że zaraz nie utrzymam moczu. Konsultowałem to już z dwoma urologami i dermatologiem, ale żadne z zaleconych maści nie pomogły (Triderm, Travocort, Cicatridina, Mupirox, Alantan Plus).
Po Tridermie częściowo objawy się zmniejszają, ale nie znikają. Co robić z takim stanem rzeczy i do jakiego specjalisty się najlepiej udać aby skutecznie pozbyć się dolegliwości?
Po Tridermie częściowo objawy się zmniejszają, ale nie znikają. Co robić z takim stanem rzeczy i do jakiego specjalisty się najlepiej udać aby skutecznie pozbyć się dolegliwości?
Dzień dobry, trzeba udać się do doświadczonego dermatologa-wenerologa. Leczył się już Pan silnymi lekami miejscowymi, tutaj trzeba najpierw postawić diagnozę. Pozdrawiam serdecznie!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.