Od ponad roku w środku nosa mam pryszcza, znajduje się on przy krawędzi dziurki nosowej z prawej str

1 odpowiedzi
Od ponad roku w środku nosa mam pryszcza, znajduje się on przy krawędzi dziurki nosowej z prawej strony. Nie da się go wycisnąć łatwo, natomiast kilka razy mi się udało, ale on powraca, po dwóch tygodniach widać że rośnie ponownie. Zaczęło mi się to robić po operacji plastycznej nosa, natomiast w tym miejscu nie widziałam szwów, choć na pewno jest to z tym powiązane, bo wcześniej go nie miałam. Do jakiego specjalisty się udać żeby go usunąć? Dermatolog czy chirurg?
Proponuję rozpocząć leczenie dermatologiczne. Z opisu wygląda, że stany zapalne powstające obecnie mogą być związane z operacją plastyczną.