Od ponad dziesięciu lat mam dodatkowe skurcze raz na rok mam tez ataki częstoskurczu , miałam echo serca które jest w porządku ,nie mam tarczycy , morfologia też ok , teraz miałam znowu echo serca zrobione i tez jest ok , biorę codziennie potas z magnezem a te skurcze jak są tak są nie chcą odpuścić , czasem jest ich mniej ,czasem wcale a czasem jeden za drugim bez przerwy najgorsze w tym że te nie które dodatkowe skurcze są tak silne że mam lęki przy nich , byłam już u tylu lekarzy a nawet gastrologa bo mam stwierdzony refluks a od żołądek też może dawać takie objawy tak przynajmniej stwierdził lekarz, już mi się rzygać chce bo nie mam po co iść do lekarza i tak mówią wszyscy to samo ,a ja codziennie wstaję i zastanawiam się ile dzisiaj będę miała tych skurczy i jak dam radę , pamiętam jeszcze jak byłam zdrowa i nic nie dolegało a teraz tylko zastanawiam się kiedy ? kiedy następny skurcz ,dlaczego nie może to przestać i dać mi spokój , wszystko zaczęło się od częstoskurczu pół roku po urodzeniu dziecka ale gdy dojechałam do szpitala już było po wszystkim i powiedzieli mi że na pewno mam nerwice dlatego przy następnych częstoskurczach nie jezdziłam już do szpitala bo myślałam że to nerwica tylko siedziałam w domu i modliłam się żeby przestało walić najgorsze ta duszność przy tym aż któregoś razu dostałam ten skurcz w pracy i zabrali mnie do szpitala i końcu stwierdzili że to jednak nie nerwica ,mijają lata a już jestem tym zmęczona nawet chodząc po drodze patrzę na ludzi i zastanawiam się czy ktos ma to samo co ja i jak on se z tym radzi bo mi już pomału ręce opadają.
Proponuję zacząć od wykonania podstawowych badań krwi, w tym oznaczenia poziomu hormonów tarczycy. Po za tym warto wykonać badanie holter EKG. Oczywiście po uzyskaniu ww. wyników wskazana konsultacja z lekarzem.

Specjaliści w zakresie leczenia: choroby serca

Anna Bacewicz-Młynarkiewicz

Anna Bacewicz-Młynarkiewicz

Internista, Lekarz medycyny estetycznej

Warszawa

Maja Pawelec

Maja Pawelec

Kardiolog, Internista

Kraków

Dorota Strzałkowska

Dorota Strzałkowska

Internista, Lekarz rodzinny, Kardiolog

Katowice

umów wizytę
Joanna Potocka

Joanna Potocka

Kardiolog

Warszawa

Ewa Puzio

Ewa Puzio

Kardiolog, Internista

Gdynia

Roman Bubiński

Roman Bubiński

Kardiolog

Łódź

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 23 pytań dotyczących usługi: choroby serca

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.