od ponad 2 lat mam jakis problem skórny najpierw wydawalo mi sie ze skórki ze mnie strzelaja głownie
1
odpowiedzi
od ponad 2 lat mam jakis problem skórny najpierw wydawalo mi sie ze skórki ze mnie strzelaja głownie z twarzy i pleców,potem zaczely sie roboic ranki czasem goic zostawiajac niewielkie zgrubienie i slad jak blizna po przypaleniu papierosem otwory zawsze byly dwa jakby polaczone,pierwsza mysl pasozyt ,ze wzgledu ze sam w to nie wierzylem zebralem cos co wysypywalo sie z mojej skury, przypominalo bardzo tyton z papierosa z wyglądu moój lekarz byl na zwolnieniu przyjela mnie moja dawna pediatra. uznala ze to swierzb wyslala na oddzial dermatologiczny gdzie uznali ze mam nerwice i nic tam nie ma, noce przesiedziane z telefonem zeby zrobic zdjecie popadanie w faktyczną paranoje wiec prywatny dermatolog stan dosc mocno zaostrony, antybiotyk którego nie moglem brac juz 2 dnia wymioty zawroty glowy, po jakims czasie znów oslabloale zrobilo sie cieplej nowy wysyp, kolejne podejscie do dermatologa. uznal ze zmiany wypryskowe masc fucibed i psychiatra, fakt troche pomogla ale spocilem sie dwa razy znów zaczely sie robic rany mialem dosc lekarzy .próba samodiagnozy grzyb opryszczkowe zapalenie skóry luszczyca lupierz wszystko prawie pasowalo ale prawie gdy znówsie zaostrzylo tak udalem sie ponownie do innego lekarza ze wzgledu na blizny z mlodosci automatycznie psychiatra na rany fucibet ze na czole byl stan mocno zaostrzony trądzik i masc epiduo. fucibed na chwile epiduo nic wkoncu udalo mi sie zrobic dokladne zdjecia po porównaniu wygląda niczym swierzb wykorzystujac epidemie troche podkolorowalem dostalem infectoscab po telewizycie reakcja jest bardzo intensywna, tyle ze troche dziwne to co ze mnie wypada bo wyglada jak wlosy z pod skóry dodam z swedzenie pojawilo sie od nie dawna wczesniej powiedzial bym ze ucisk jak by ktos palca wciskal, najwwiecej naczole powiekach lydkach nadgarstkach plecach a nawet na samej krawędzi nosa, posiada dziwny zapach ciezko to okreslic ale taka mokra mysz.podejrzewam ze zaczelo sie wiele wczesniej czasem po jakim wyniszczeniu imprezowym zdarzalo mi sie wyciagac drzazgi szkla z rąk nóg które nie jestem pewien czy tam byly
ale ze wiecznie cos robie bylo to bardzo realne.w dodatku wraz z momętem gdy zaczelo byc to problemem czesto mam problem z odrząknieciem flegmy z gardla.
podstawowe pytanie jak przekonac lekarza by zbadal to cos a nie odeslal do domu z tubka masci na ból d...
przechodzi mi nawet mysl na pójscie do weterynarza i poproszenie o zerkniecie pod mikroskopem
ale ze wiecznie cos robie bylo to bardzo realne.w dodatku wraz z momętem gdy zaczelo byc to problemem czesto mam problem z odrząknieciem flegmy z gardla.
podstawowe pytanie jak przekonac lekarza by zbadal to cos a nie odeslal do domu z tubka masci na ból d...
przechodzi mi nawet mysl na pójscie do weterynarza i poproszenie o zerkniecie pod mikroskopem
Trzeba zgłosić się do dobrego dermatologa, który Pana dokładnie obejrzy i zleci w razie potrzeby badania dodatkowe.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.