Od pół roku mam problem z wezlami chlonnymi szyji. Lekarz rodzinny nie jeden leczył mnie antybiotyki
1
odpowiedzi
Od pół roku mam problem z wezlami chlonnymi szyji. Lekarz rodzinny nie jeden leczył mnie antybiotyki po czym miałam spokój i za parę dni wznawiaja się na nowo do tego ból gardła. Do kogo mam się udać aby rozwiązać problem. Badania laboratoryjne nic nie wykazały..
A czy było wykonane usg szyi?? Usg węzłów chłonnych może wystawić lekarz rodzinny lub specjalista.
I jak wyglądają te węzły w usg to może dać nam odpowiedź w jakim kierunku ma pójść dalsza diagnostyka.
I jak wyglądają te węzły w usg to może dać nam odpowiedź w jakim kierunku ma pójść dalsza diagnostyka.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam problem z nadmiernym spożywaniem płynów. Średnio spożywam od tygodnia 5-8 litrow dziennie głównie wody bez wysiłku fizycznego, oddawanie moczu wystepuje bardzo często. Mam 19 lat. Czy to jakiś problem zdrowotny, czy bywa to normalne?
- Chciałam się dowiedzieć czy jest szansa, że u 3,5 rocznego dziecka uda się wyleczyć przerost migdała gardłowego? Płyn surowiczy w jednym uchu i zmiany na błonie bębenkowej. Dziecko nie choruje na anginy ropne, ma jednak częste infekcje karalne nosa i gardła. Nie oddycha przez nos. Interesuje mnie czy…
- Jak nakłonić pełnoletnia osobę chora na schizofrenie paranoidalna do leczenia?
- Ostatnio znalazłem z tyłu plecach takie cos czarnego jest to małe i wygląda troche jak pieprzyć , nie wiem co to jest możliwe ze to pieprzyk? pojawiają mi sie bronzowe plamki na ciele
- Od pół roku mimo leczenia antybiotykami nawracaja guzki na szyji (powiększone węzły) i ból gardła. Badania laboratoryjne krew ob i morfologia nic nie wykazała.
- Mam 15 lat i boje sie igieł, lecz przy morfologi lekarze odmawiają mi poboru krwi z palca. Czy mogę coś zrobić aby pozwolono mi na pobur z palca? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
- Mam 45lat również mam guz na łopatce był malutki teraz jest już większy nie dawno wyczułam kolejny guz tylko jeszcze jest mały zaczynam się bać co to może być......pozdrawiam
- Dziś w pracy zerwal mi sie duzy paznokieć u nogi i odpadl, cale miejsce jest we krwi, czy w celu przyspieszenia gojenia nalezy ja systematycznie zmywac czy pozwolic aby zaschlo i stworzyl sie w tym miejscy dość gruby strup?? Proszę o pomoc strasznie boli kiedy zaczęło lekko zasychac, ból nie do zniesienia..
- Czy żel intymny Feminum ma wpływ na skuteczność krążka antykoncepcyjnego Nuvaring? Jakich lubrykantów mogę używać podczas stosowania krążka?
- Dziś w pracy zerwal mi sie duzy paznokieć u nogi i odpadl, cale miejsce jest we krwi, czy w celu przyspieszenia gojenia nalezy ja systematycznie zmywac czy pozwolic aby zaschlo i stworzyl sie w tym miejscy dość gruby strup??
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.