Od ok roku -nawet dłużej biorę tabletki antykoncepcyjne Viness , do tej pory było wszystko w porządku. Bardzo dobrze się po nich czułam. Od trzech miesięcy zauważyłam, że pod koniec opakowania jakieś 1,5-2 tygodnie przed przerwą mam plamienia, bardzo drobne, ale jednak jest. Zastanawiam się, czy coś jest nie tak? Cytologia była 2 miesiące temu i wszystko ok.
Czy powinnam zmienić tabletki, czy może poczekać ?
Jesli plamienia bedą występować rozwiniesz przy kolejnym cyklu należy zgłosić sie do ginekologa. Tabletki antykoncepcyjne powinny dawać Pani komfort, bez przedłużających sie plamien. Należy zgłosić sie do ginekologa celem badania ginekologicznego i prawdopodobnie trzeba zmienic tabletki na inne- z innym składem. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna

Specjaliści w zakresie usługi: antykoncepcja

Daniel Kubisz

Daniel Kubisz

Ginekolog

Katowice

umów wizytę
Paulina Machura

Paulina Machura

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Warszawa

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 210 pytań dotyczących choroby: antykoncepcja

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.