Od kilku miesięcy próbuję rozpocząć współżycie z partnerem jednakże każda próba kończy się bólem i r
1
odpowiedzi
Od kilku miesięcy próbuję rozpocząć współżycie z partnerem jednakże każda próba kończy się bólem i rezygnacją. Czy może istnieć zjawisko zbyt grubej błony dziewiczej?
Oczywiscie. Należy zgłosić sie z problemem do ginekologa. Czasami konieczne jest wykonanie odpowiedniego zabiegu. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Syn lat 18 po praktykach 8 godz praktyk ból kostek po stronie zewnetrznej ,przeswietlenie nic nie wykazalo byl u fizjoterapeuty diagnoza slabe mięśnie .cwiczy nogi a on dalej kuleje bolą kostki.i co dalej robic do kogo się udac.
- okres spóźnia się już 6 dni czy to ciąża ?test wykazał mi negatywny wynik 1 stycznia spałam z chłopakiem bez zabezpieczenia 3 stycznia miałam jajeczkowanie czy mogę być w ciąży mimo ze test wykazał nie
- Właśnie odebrałam wyniki krwi syna, niewiele z nich rozumiem, wyszczególnione zostało kilka z nich... Podwyższone: MCH 30,0 Monocyty 1,23 Eozynofile 0,62 Eozynofile 5,90% Niskie: PDW 8,8 P-LCR 16,9%. Czy to coś poważnego??
- Leczyłem zapalenie prostaty, miałem też prawdopodobnie zapalenie pęcherza i cewki. Jaki czas po leczeniu lub wyleczeniu objawy powinny sie złagodzić i zniknąć? Pijąc dużo płynów szybciej pozbędę sie bakterii np z pęcherza i cewki?
- 3 miesiace temu przechodziłem problem z rwa barkowa, ktorej ból ustał po 3 dniach ale pozostało niedoczucie w prawej ręce, idace od kciuka do wewnetrznej czesci łokcia, dodatkowo mam osłabiony chwyt dłoni ale tylko w jednej pozycji. Czucie czesciowo wrociło jak i chwyt równiez sie poprawił ale…
- Jak leczyć depresje i jak ja zdjagnozowac co dalej robić
- Mam problem z ropnymi krostkami na ciele. Zaczęło się to od głowy, teraz nadal przeważają ilością na głowie, lecz pojawiły się również na plecach czy też nogach. Byłem już u 4 dermatologów i każdy kazał leczyć się lekiem o nazwie Axotret. Zażywam go już bardzo długi okres czasu, gdy go zażywam…
- Mam następujący problem kiedy myślę o seksie z dziewczyną pojawia mi się lęk przed utratą erekcji w szczególności kiedy mam założyć prezerwatywę. Miałem taką sytuację przy moim pierwszym razie ,gdy miałem 16 lat i strasznie się załamałem i zraziłem do seksu waginalnego ,ponieważ się nie udał…
- Kiedy wykonać badanie hormonów?fsh,prl,lh,progesteron w jakim dniu cyklu?
- Jestem 30 letnią kobietą. Od roku leczę się na Hashimoto i przyjmuje hormon lewotyroksyny. Ogólnie czuje się dobrze, nie pale, nie piję alkoholu, staram się prowadzić zdrowy tryb życia, nie zmagam się z innymi schorzeniami. Mój problem to zęby. Od 2-3 miesięcy zawsze w czasie miesiączki odczuwam…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.