Od kilku lat na portalach randkowych, czat ach i flirt oraz czat i randki typu : Sympatia, badoo, h

6 odpowiedzi
Od kilku lat na portalach randkowych, czat ach i flirt oraz czat i randki typu :
Sympatia, badoo, happn, ilove itp, gdy napisze do dziewczyny, to odpisza mi dziewczyny. Ale nie dochodziły do wymiany numerów komórek, telefonu, umówić się na spotkanie.
Najczęściej to pisze ze lubie podróże, gotować, itp.
Że poprostu ładnie wygląda, zapytaj gdzie zdjęcie zostało zrobione i wiele innych też. Co robię nie tak?
Czy psycholog czy psychoterapeuta pomoże zrobić badania, albo dojść z czym problemy aby zdobyć dziewczyny
Jak najbardziej to jest kłopot z którym o pomoc można zwrócić się do psychologa. Sposoby inicjowania i podtrzymywania kontaktu, autoprezentacja, budowanie relacji to kompetencje, których można się nauczyć. Powodzenia

Zapraszam do siebie na konsultacje, pomogłem już wielu osobą z takimi problemami ;) wymaga to chwili czasu , ale warto spróbować :) powodzenia
Dzień dobry! Trudności w nawiązywaniu kontaktu i podtrzymaniu relacji z drugą osobą są częstą przyczyną wizyt u psychologa. Kontakt za pośrednictwem komunikatorów, czy portali randkowych jest uboższy, ale jednocześnie daje możliwość przemyślanej autoprezentacji. Aby doszło do przeniesienie wirtualnej znajomości do rzeczywistego świata, potrzeba odwagi i wzajemnego zainteresowania. Żeby przyjrzeć się swojemu sposobowi nawiązywania znajomości, można wybrać spotkanie z psychologiem lub warsztaty rozwijające takie umiejętności, a oferty są liczne. Życzę powodzenia w poszukiwaniu partnerki! Sama mam bardzo dobre doświadczenia w poszukiwaniu drugiej połowy przez internet.
Dzień dobry. Myślę, że spotkanie z terapeutą jest dobrym pomysłem, gdyż będzie mógł Pan zobaczyć z jakimi trudnościami się zmaga. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Szanowny Panie,
Każdy człowiek w charakterystyczny dla siebie sposób podchodzi do budowania relacji z innymi ludźmi. Źródłem tych zachowań jest nasza rodzina. To ona jest naszym pierwszym nauczycielem. W jaki sposób odkryć to żródło trudności w budowaniu relacji? Warto skontaktować się z psychoterapeutą. W trakcie sesji terapeutycznych będzie można pracować nad zmianą. Terapeuta pomoże przyjrzeć się temu, jak Pan tworzy związki i jak w nich funkcjonuje oraz w jaki sposób rozwiązuje Pan konflikty. Terapeuta pomoże Panu odkryć nowe strategie postępowania. Badania wykazują, że najważniejszym wyznacznikiem szczęścia są dobre relacje z innymi. Działa to również w przeciwną stronę. Gdy jesteśmy osobami szczęśliwymi, to łatwiej nam zbudować głębsze i trwalsze relacje.

Serdecznie pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Konsultacja z psychoterapeutą pomoże znaleźć przyczynę tych trudności w relacjach. Na konsultacji ustali Pan również czy potrzebna jest psychoterapia i ilu orientacyjnie wizyt wymaga rozwiązanie problemu. Czasem wystarczy kilka spotkań terapeutycznych. Ale konkretne ustalenia wymagają kontaktu osobistego z psychoterapeutą/ psychologiem. Polecam konsultację u dr Aldony Stodulskiej Blaszke.