Od kilku lat doskwiera mi łokieć golfisty. Różnymi metodami udało mi się na jakiś czas zaleczyć ten
Od kilku lat doskwiera mi łokieć golfisty. Różnymi metodami udało mi się na jakiś czas zaleczyć ten problem i mimo ciągłych ćwiczeń fizycznych. Jednak przy większym przeciążeniu zawsze dawało o sobie znać że jednak uraz był. Teraz znowu objawy się nasiliły. Słyszałem że osocze bogato płytkowe leczy to schorzenie w 100%. Ile w tym prawdy?
1 odpowiedź
Dzień dobry. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest uznawa za skuteczną metodę leczenia tendinopatii, m.in. łokcia golfisty. Niemniej jednak należy pamiętać, że żadna terapia nie daje 100 procentowej pewności. Każdego pacjenta należy traktować indywidualnie i dobrać właściwe postępowanie. W przypadku tej choroby ostrzyknięcie powinno być poparte odpowiednią fizjoterapią. Pozdrawiam serdecznie
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

