Od kilku lat choruję na łuszczycę (5 lat), od niedawna mam problemy z trądzikiem różowatym (od ok. 1

3 odpowiedzi
Od kilku lat choruję na łuszczycę (5 lat), od niedawna mam problemy z trądzikiem różowatym (od ok. 1 roku), dodatkowo zdiagnozowano u mnie zespół jelita drażliwego (ok. rok temu). Terapie, mające na celu zaleczenie objawów występujących na skórze, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Nie szukam dermatologa, bo doszedłem do wniosku, że leczenie skóry nie rozwiązuje problemu, który ewidentnie leży gdzie indziej. Próbując zdiagnozować przyczyny problemów, przeprowadziłem badania nietolerancji pokarmowych IgG. Wyszło kilka produktów o wysokim stężeniu pokarmowo-swoistych IgG, które gościły w mojej diecie. Aktualnie jestem na diecie eliminacyjnej, ale nie zauważyłem poprawy. Co jeszcze, poza nietolerowanymi produktami, może powodować taką reakcję mojego organizmu? Uprawiam sport, nie palę papierosów, unikam alkoholu, mam 25 lat, morfologię mam wzorową, wątroba tj. cholesterol, ASPAT, ALAT w normach, gastroskopia i kolonoskopia nic złego nie wykazały, USG brzucha również,, gdzie szukać przyczyn moich problemów? I co zrobić, żeby wrócić do zdrowia jakie miałem przed klikomalaty?
Witam. Z podanych przez Pana objawów wynika e Pański problem leży w dysfunkcji jelit i wątroby. Ma Pan rację że stosowanie (miejscowe) środków dermatologicznych, czy "leczenie" skóry nic nie da. radziłbym konsultacje z lekarzem homeopatą leczących dorosłych. Pozdrawiam
Dr J.Czelej

Tak zgadzam się z dr Czelejem. Potrzebna jest Pani terapia całościowa , najlepiej homeopatyczna. Zapraszam na wizytę.
trzeba znaleźć jeden lub dwa homeopatyczne pojedyncze leki które będą na tyle pasować do Pana stanu, iż doprowadza do wyleczenia, nie zawsze jest to łatwe