Od kilku lat a dokładniej około pięciu mam problem z nadmierną sennością, zmęczeniem, brakiem koncen
1
odpowiedzi
Od kilku lat a dokładniej około pięciu mam problem z nadmierną sennością, zmęczeniem, brakiem koncentracji i słabą pamięcią. Na pewno nie jest to związane z niskim ciśnieniem bo moje mieści się w granicach prawidłowego, zaraz dopowiem jeszcze kilka słów o ciśnieniu. Mój każdy dzień wygląda tak samo między nimi nie ma żadnej różnicy to znaczy to uczucie zmęczenia, senność jest takie same w każdy dzień tygodnia. Nie zdarzyło mi się żeby czuć się lepiej w jakiś dzień, cały czas jest tak samo. Można by było powiedzieć że coś jest nie tak z moim snem ale nie ma różnicy ile śpię czy to jest 6, 8, 12 godzin bo po przebudzeniu się mam wielkie problemy żeby wstać. Mógłbym się znów położyć i spać dalej. Dla przykładu w czasie gdy mam wolne, potrafię spać przez tydzień 2 tygodnie spać po 12 godzin, nie przynosi to żadnego rezultatu, jak na razie się jeszcze uczę, bo mam 19 lat. Co jeszcze, zdarza się że boli mnie tylnia część oka i czuję że mam powiększony od dłuższego czasu jeden migdał, może od roku. Można było by powiedzieć że przesadzam ale naprawdę to wszystko utrudnia codzienne funkcjonowanie. W tym tygodniu robiłem badania więc mogę podać wyniki do analizy, od razu podam że wszystkie wyszły poprawnie, chętnie udzielę więcej informacji i proszę o powagę.
Dzień dobry, może być wiele przyczyn takiego stanu, jeśli wyniki badań wychodzą prawidłowo trzeba rozważyć konsultację psychologiczną, sprawdzić dietę i aktywność fizyczną, sprawdzić sen, czy nie ma bezdechów, chrapania itd.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.