Od kiedy pamietam mam problem ze zbyt wczesnym wytryskiem, wszystko kończy się po dosłownie kilku ru

Od kiedy pamietam mam problem ze zbyt wczesnym wytryskiem, wszystko kończy się po dosłownie kilku ruchach. Próbowałem priligy ale nie dał rezultatów. Czy może być tego przyczyna brak napletka? Dodam ze bardzo łatwo osiągam wzwód czy to podczas samych myśli, oglądania filmów pornograficznych czy to podczas gry wstępnej, zupełnie nie mam nad tym kontroli. Mam 28 lat i nie wiem co z tym robić… czy jest jakakolwiek szansa na „normalność”???

1 odpowiedź


Dzień dobry. Niestety Dapoksetyna (Priligy) jest lekiem drogim i o niezadawalających efektach. Alternatywą jest Ligonkaina typu U, krem Emla lub leki z grupy SSRI. Proponuję wizytę u seksuologa lub u urologa. Pozdrawiam

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.