Od dwóch lat zmagam się z bolem całej nogi rwący, ciagle puchnięcie nogi - cała w obwodzie większa o

2 odpowiedzi
Od dwóch lat zmagam się z bolem całej nogi rwący, ciagle puchnięcie nogi - cała w obwodzie większa od tej nie bolącej, najbardziej spuchnięta kostka i bok kolana drętwienie całej nogi. Brak możliwości utrzymania nogi w powietrzu w pozycji leżącej. Brak utrzymania równowagi na jednej nodze bezsenność z bólu, Ciemniejszy kolor skóry , było podejrzenie rwy kulszowej ale zostało wykluczone, Angiolog powiedział ze jest niewydolny perforator lekko
Dzień dobry. Objawy są niepokojące. Jeśli wykluczono zaburzenia neurologiczne to należy przeprowadzić dodatkowe badania także dopplerowskie. Zapraszam na wizytę.

Objawy są bardzo poważne.
Wykluczono jedna z przyczyn neurologicznych. Jednak należy wziąć pod uwagę zaburzenia przepływu naczyniowego, uciski na nerwy, naczynia żylne i/lub tętnicze.
Badania pogłębiające są niezbędne.
W razie watpliwości zapraszam na konsultacje.