Od dłuższego czasu pojawiają mi się na ciele bąble jak po ugryzieniu owadów. Są średniej wielkości i

Od dłuższego czasu pojawiają mi się na ciele bąble jak po ugryzieniu owadów. Są średniej wielkości i bardzo swędzą. Po pół godzinie znikają i w innych miejscach pojawiają się nowe. Miałam robione testy alergologiczne pokarmowe przez pobieranie krwi i te co daje się składniki- płyny na rękę i 20 razy kłuje. Co to może być? Czy są dostępne tabletki bez recepty?

1 odpowiedź


Suplementami bez recepty raczej nie wyleczy się tego stanu jeśli nawet nie wiadomo jaka jest tego przyczyna. Warto to skonsultować z dermatologiem. Objaw może być związany z np. chorobą Duhringa lub innymi. Przyczyn może być naprawdę wiele. Proponuję też rozważyć zrobienie wymazu mikrobiologicznego z "bąbla".

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.