Od dłuższego czasu nie robiłem sobie żadnego badania krwi. Jaki będzie zestaw podstawowych i najważn
Od dłuższego czasu nie robiłem sobie żadnego badania krwi. Jaki będzie zestaw podstawowych i najważniejszych badań przed wizytą u ortopedy i lekarza internisty. Mam delikatną nadwagę i około 40 lat.
1 odpowiedź
Pełna morfologia z rozmazem, OB, CRP, glukoza, lipidogram, badanie ogólne moczu. Dodatkowo można oznaczyć próby wątrobwe oraz TSH i hormony tarczycy (T3, T4)
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

