Od dłuższego czasu mój związek wisi na włosku wszytko przez to że nie potrafię się zmienić . Nie pot

4 odpowiedzi
Od dłuższego czasu mój związek wisi na włosku wszytko przez to że nie potrafię się zmienić . Nie potrafię się otworzyć przed nim nie potrafię sama z siebie się przytulić pocałować obawiam się odrzucenia i wysmiania mnie . Co mam zrobić ?
Droga Pani,
najważniejsze, że zdaje Pani sobie sprawę z potrzeby zmiany. Oczywiście po tych kilku słowach trudno Pani odpowiedzieć, dlaczego ma Pani problem z okazywaniem uczuć. Diagnoza możliwa jest podczas osobistej wizyty, do której zachęcam. Proszę znaleźć psychologa w swojej okolicy.
Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog

Dzień dobry. Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla Pani byłaby psychoterapia, będzie mogła Pani porozmawiać o tych trudnościach i zrozumieć skąd one się wywodzą. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Po tak krótkich opisie - nie odważyłabym się dawać Pani żadnych rad. Każda sytuacja jest inna. I z bardzo różnych powodów pojawiają się nasze trudności ...także te związane z bliskim kontaktem ... Z pewnością warto się tym "zaopiekować" i podjąć próbę zrozumienia, co się naprawdę dzieję i dlaczego tak się Pani czuje. Zachęcam do umówienia się na wizytę z wybranym psychologiem w pani miejscowości.
Szanowna Pani,

warto skorzystać z pomocy psychologa czy psychoterapeuty być może z ukierunkowaniem seksuologicznym, ponieważ Pani trudności mogą również wpływać na Państw relacje intymne. Na pewno należy poszukać przyczyny takiego stanu i podjąć kolejne kroki. Ufam, że znajdzie Pani włąściwego specjalistę, z kórym wprowadzi odpowiednie zmiany w swoim życiu.
Wierzę, że się Pani uda.
dr Monika Gmurek