Od czerwca mam problem z bólem wewnętrznej strony uda prawego z ograniczeniem ruchomości stawu biodr

2 odpowiedzi
Od czerwca mam problem z bólem wewnętrznej strony uda prawego z ograniczeniem ruchomości stawu biodrowego z brakiem rotacji wewnętrznej. ostatnio problem pojawił sie również w lewym udzie dodatkowo odczuwam drętwienie 3 palca prawej stopy. wykonałam Rezonans magnetyczny i opis brzmi
Na poziomie L3-L4 lewoboczne uwypuklenie krążka międzykręgowego Na poziomie L4-L5 centralna przepuklina krązka międzykręgowego uciska przednią powierzchnię worka opony twardej wraz z nasadami obu korzeni nerwowych.
Badanie wykonano w 2 płaszczyznach, w czasach T 1,T2 zleżnych
Miałam terapIę laserem, prądami tens, prądami DD, prądami Trauberta, przeszłam 10 sesji terapii manualnej tkanek miękkich, leki mydocalm, olfen Sr 75 mg tabl. oraz zastrzyki.
Prosze o porade co dalej robić ponieważ problem pogłebia sie a praktycznie jestem zostawiona sama sobie..
proponuje wykonac klasyczne RTG miednicy w celu okreslenia stawu stawów biodrowych a jego wynik skonsultowac z ortopedą, byc może nie problemu stricte ze stawami a dootyczny on jedynie rzewlekłych zmian przeciązeniowych tkanek miekkich

Szanowna Pani,
uprzejmie sugeruję wykonanie rtg i MRI bioder. Z badaniami proszę zgłosić się do lekarza ortopedy na konsultację.
Z poważaniem,
Marcin Milczarek