Od 6 lat przyjmuje lek paroxinor .Ponad 5 lat 20 mg,2 miesiace 30mg i obecnie 2 tygodnie 40mg.Po 2 m

Od 6 lat przyjmuje lek paroxinor .Ponad 5 lat 20 mg,2 miesiace 30mg i obecnie 2 tygodnie 40mg.Po 2 miesiacach zaczelam sie zle czuc .Oslabienie i silne pocenie sie ,zawroty glowy i ogolne rozdraznienie.Dostalam tez okres ale nigdy tak zle sie nie czulam .Czy dalej brac dawkie 40 mg czy zmniejszyc.dawka zostala zwiekszona bo po 6 latach zaczely powracac leki.

2 odpowiedzi


Proponuję skonsultować się z psychiatrą. Pozdrawiam.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Jeśli zwiększona dawka paroksetyny nie przynosi efektu mogą istnieć inne przyczyny nawrotu lęku np. natury psychologicznej. Wtedy warto rozważyć psychoterapię. Być może pozwoli ona na odstawienie leku.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.