Od 3 tyg biorę setaloft (rano) i trittico(wieczorem). Wczoraj poszłam wyjatkowo późno spać i

Od 3 tyg biorę setaloft (rano) i trittico(wieczorem). Wczoraj poszłam wyjatkowo późno spać i obudziłam się po tylko 4h godzinach z bardzo wysokim pulsem (i chyba ciśnieniem), wstałam żeby napić się wody, zakręciło mi się w.glowie przestałam widzieć i dzwoniło mi w uszach, miałam mdłości. Ledwo dotarłam do łóżka. Później spróbowałam wstać ale bardzo po mału krok za krokiem. Mija 3h a czuję że bicie serca nie zmieniło się, nie mogę zasnąć, boje się wstawać, mam mroczki i ogólne poczucie "czegoś złego". Czy powinnam przeczekać czy coś z tym zrobić? Nie miałam wcześniej problemów z ciśnieniem, ani na nic poważnego nie chorowałam.

2 odpowiedzi


Prawdopodobnie są to objawy niepożądane leków, które powinny ustąpić. Proszę o cierpliwość

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Szybkie bicie serca po Trittico i zawroty głowy to częsty objaw na początku leczenia . Najczęściej ten objaw mija. Jeśli będzie się utrzymywać być może zajdzie potrzeba zmiany leku.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.