Od 24 grudnia boli mnie po prawej stronie brzuch poniżej biadra. Byłam u swojego lekarza zostałam sk

3 odpowiedzi
Od 24 grudnia boli mnie po prawej stronie brzuch poniżej biadra. Byłam u swojego lekarza zostałam skierowana na izbę przyjęć z podejrzeniem wyrostka. Badania wykluczyły wyrostek. Po paru dniach dostałam strasznych nudności bez wymiotow które trwały ok 3 dni. Nic nie mogłam jeść.przez ok 10 dni zchudłam ok 5 kg. Zostałam skierowana do poradni chirurgicznej w której lekarz skierował mnie do szpitala. Zostały mi zrbione badanie krwi wszystko idealnie, gastroskopia która wykazała przewlekłe zapalenie żołądka oraz Tk w której wszystko wyszło dobrze. Mam również zanik w prawym udzie tzn wgłębienie poprzeczne. Niestety dalej mnie boli i w dodatku zaczęło mnie boleć ból raczej kolkowy przygniatający w prawym biodrze oraz w dolnej części kregosłupa. Nie wiem gdzie mogę się jeszcze udać. To naprawdę długo mi już dokucza i bardzo się martwię o moje zdrowie. Proszę o pomoc.
Mozliwe, że jest koincydencja dwu róznych rzeczy. Problemu na poziomie jelita grubego- wskazana kolonoskopia której jak wunika z opisu nie wykonano. Po drugie mozliwe problemy zwiazane z układem kostno-stawowym- biodro i udo- ortopeda

Bardzo mi przykro. Nie wiem jednak czemu kieruje Pani do mnie to pytanie jestem stomatologiem.
Do rozważenia także neurolog