Obrzezanie

1 odpowiedzi
Witam serdecznie,
Chcialbym sie poddac zabiegowi obrzezania. Interesuje mnie obrzezanie calkowite, mam 35 lat i zastanawiam sie jedynie nad typem obrzezania. Jaki jest najlepszy, badz jaki jest rekomendowany dla osoby w moim wieku. Naczytalem sie duzo o tych stylach/typach (high -tight , high -loose, itp) w internecie i jestem ciekaw czy z biegiem lat mozna sie poddac kazdemu typowi obrzezania czy moze tu juz lekarz - specjalista sugeruje jaki typ jest najlepszy dla pacjenta w tym wieku. Kolejne pytanie to czy moge podczas zabiegu obrzezania pogrubic penisa wlasna tkanka tluszczowa(jak mozna to prosze napisac skad ona jest pobierana najczesciej , z jakiej czesci ciala?) czy niestety tych dwoch zabiegow sie nie laczy i trzeba odczekac jakis czas.
Jezeli jest to mozliwe to prosilbym o zdjecia przed i po zabiegu obrzezania, o opisanie zabiegu, jego przebieg i pielegnacje pozabiegowa. Zastanawiam sie czy moglbym wykonac ten zabieg w znieczuleniu miejscowym czy jednak trzeba byloby zastosowac znieczulenie ogolne?
Bardzo dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Zabieg wykonuję w znieczuleniu miejscowym, bez bólu. Rodzaj obrzezania zależy od Pana preferencji, jednak większość pacjentow decyduje sie na low tight. Po zabiegi zalecana jest pielęgnacją Octaniseptem z codzienną zmianą opatrunku. Leki przeciwbólowe stosuje się doraźnie max. 3 razy na dobę szczególnie przez pierwsze 2-3 dni po zabiegi. Nie łączymy zabiegów. Pozdrawiam