Obrzęk nóg a wzorowe badania

1 odpowiedzi
Witam
Od 5 miesięcy mam spuchnięte nogi. Konkretnie uda, bo po kilku tygodniach łydki wróciły do poprzedniego stanu, a uda i biodra dalej bolą i są spuchnięte. Jedyne z czym to mogę powiązać to siłownia w czasie której w ciągu tygodnia- dwóch to się stało oraz zanik miesiączki która miała się wtedy akurat pojawić. Ból nasila się gdy jest ciepło, w chłodzie czuję się świetnie. Po tylu miesiącach poprawa jest znaczna ale ustępuje zdecydowanie za wolno. Próbowałam już wiele rzeczy: drenaż, pokrzywa, skrzyp do picia, zero soli, dużo wody, diosmina. Byłam u wielu lekarzy, zrobiłam chyba wszystkie badania (doppler, krew, mocz, hormony, elektrolity, badana była wątroba, serce, nerki, mózg, klatka piersiowa itp) i sa wzorowe, zostało mi chyba tylko jeszcze jakieś przeswietlenie ud by sprawdzić co sie tam dzieje i czy to jest zatrzymany woda czy coś innego, o ile takie badanie wgl jest... Lecz ciekawa jestem czy mogę szukać pomocy gdzie indziej, medycyna naturalna lub fizjoterapia.
Jeśli po tylu badaniach nic dalej nie wiadomo to warto by było przeprowadzić badanie manualne, sprawdzić napięcie mięsniowe, ruchomość w biodrach i odcinek lędźwiowy. Wyniki dopplera mogą być ok a ciasnota w okolicy przejść naczyń krwionośnych i limfatycznych może być przeoczona. Może być wiele przyczyn. W razie potrzeby zapraszam na wizytę

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.