Obnizona odporosc, nawracające zakazenia wirusem opryszczki i bole kosci, miesni stawow

1 odpowiedzi
Witam, moja nastoletnia corka ma od dłuzszego czasu roznego rodzaju bole (ostatnio kolano, staw palca wskazującego, łydka) oraz czeste bóle głowy (silne). W tym roku (poprzednie dwa lata także) kilkukrotnie przechodzila zakazenia wirusem opryszczki umiejscowionej zwykle dosc nietypowo - dłon, broda, obojczyk. dwukrotnie zostal stwierdzony półpasiec (w ciagu 2 miesiecy). Czy terapia - osteopatia - w takich przypadkach ma szanse pomóc? dziecko ma 12 lat
Witam. Osteopatia może jak najbardziej pomóc zmobilizować układ odpornościowy, co pomoże w walce z wirusami. Jest jeszcze wiele innych rzeczy, które należałoby wykluczyć np wady w diecie(o ile są), działanie przysadki i funkcje jajników, boleriozę. Należałoby dokładnie zbadać cały układ ruchu, głowę. Zawsze ostatnie słowo można powiedzieć po próbnej terapii.