Nudności co rano

Od około miesiąca mam problem z silnymi nudnościami rano. Nie pomagają leki typu controloc. Problem zaczyna się rano ok 15-20 minut po wstaniu, nie jestem w stanie niczego wypić, ani zjeść, wstać z łóżka, jestem bardzo słaba. Przechodzi po ok 3-4 godzinach. I zaczynam normalnie funkcjonować. Później nie dolega mi zupełnie nic. Jem obiad, kolację nie ma żadnych bóli. Wieczorem i w nocy też czuję się dobrze, aż do następnego dnia rano. Nie mam zaparć, biegunek. Co może być przyczyną takich dolegliwości?

dr hab. n. med. Michał Wszoła
dr hab. n. med. Michał Wszoła Chirurg, Proktolog, Gastrolog Warszawa
Dzień dobry, pytanie brzmi ile Pani ma lat? Kiedy była ostatnia miesiączka? Czy jest szansa żeby była Pani w ciąży? Po wykluczeniu ciąży warto udać się do gastrologa w celu badania i kwalifikacji do ewentualnej gastroskopii.

dr n. med. Wojciech Kawiorski
dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg, Proktolog, Gastrolog Kraków
Szanowna Pani - wszystkie objawy wskazują na tzw. dyspepsję czynnościową. Leczenie Controloc nie w pełni pomoże. Proponuję udać się do dobrego chirurga gastrologicznego, lub gastrologa.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski

Witam, może być to schorzenie żolądka lub dwunastnicy, proponuję wykonać gastroskopię z testem na Helicobacter, Pozdr

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

Wybierz specjalizację lekarską, do której chcesz skierować pytanie

Wszystkie treści opublikowane na portalu ZnanyLekarz.pl mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako substytut porady medycznej.