NOCNY KASZEL 14 MIESIĘCY

4 odpowiedzi
NOCNY KASZEL 14 MIESIĘCY
Witam,moja 4,5 letnia córka kaszle w nocy od 14 miesięcy,Kaszel zaczyna się zawsze 3 godziny po zaśnięciu,Jest to kaszel mokry poprzedzony przełykaniem czegoś,Trwa ok,3-5 min,takich epizodów w nocy jest od 1-4 niektóre kończą się wymiotami ,w dzień brak kaszlu.Jak się zmęczy nie kaszle. W lutym 2016 stwierdzono przeciwciała krztuśca,Prawie wszystkie dostępne syropy nie przynoszą efektu nawet na 1 dzień.testy na alergie pokarmowe ujemne,mimo wszystko przeleczona zytrekiem.diphergam,nasonex bez poprawy,badania na pasożyty ujemne ale przeleczona bez efektów.przeleczona też helacidem na wypadek spraw refluksowych,Mycoplazma ujemna,Chlamydia pneumon,ujemna.CRP <1. RTG płuc prawidłowy Zmiany klimatów nie pomagają,Laryngolodzy,gastrolodzy rozkładają ręce,Obecnie skierowanie do pulmonologa.Ciekawostką moim zdaniem jest to że pierwszy atak kaszlu zaczyna się równo 3 godziny po uśnięciu dziecka +− 5min. Może Pan zasugeruje co jeszcze można by spróbować zrobić,Jesteśmy już z żoną wykończeni,co noc mamy lęki że córka może się nam zakrztusić,Pozdrawiam
Proszę to nagrać na kamerę i wysłać np na forum.parenting.pl. to darmowy portal mój własny na wirtualnej polsce gdzie można przesyłać takie pliki a ja je oglądam. Zapraszam trzeba to zobaczyć i usłyszeć.

Nie widzę w Państwa opisie informacji na temat badania w kierunku alergenów powietrznopochodnych (wziewnych) jak roztocza kurzu domowego, pleśnie i także alergeny zwierząt lub pyłki sezonowe. Może w tym kierunku należy rozbudować diagnostykę.
Nie mam pomysłu!Ten reflux najbardziej tu by mógł być .Może spróbować wysokiego układania dziecka do snu.
Witam,
Proszę wykonac bilans immunologiczno-jelitowy i wykonać pH-metrię przełyku.
Nie umiem pomóc wirtualnie, to poważny objaw. Zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam.
Piotr NIedziałkowski