Niewlad ciałem, osłabienie, nie móc nabrać powietrza, szum w uszach i zła widoczność, silne bicie serca
Witam serdecznie, Niewlad ciałem, osłabienie, nie móc nabrać powietrza, szum w uszach i zła widoczność, silne bicie serca. Spotkalo mnie to 3 razy w ciągu roku. U lekarza nie byłam jeszcze ponieważ myślałam za pierwszym razem że nic strasznego , że zmęczenie, ale za 3im razem troszkd sie przestraszylam.Mam 29 lat, ogólnie nic mi nie dolega, jedynie co mi wyszło z badań zle to dodatni wynik czynnika v leidena. Dziękuję z góry za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
4 odpowiedzi
Witam Moja specjalizacja to reumatologia - kto Pani zlecił badanie w kierunku czynnika V Leidena. W Pani przypadku tak samo udałbym się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego celem zebrania całego wywiadu i przeprowadzenia badania - on powinien pokierować następnie Panią na podstawie wszystkich danych do odpowiedniego specjalisty.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Witam, zdecydowanie zalecam kontakt z lekarzem - zbyt dużo objawów na konsultację online. Pozdrawiam.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



