Nie wiem co myśleć ...

1 odpowiedzi
W 2013 roku byłam w WZLP , z powodu myśli samobójczych , oraz nadużywania alkoholu ( w wieku 17 lat ) . Nie stety to pojawia się coraz częściej , na jakiś czas się opamiętałam i wyjechałam do pracy . Teraz chcę z niej zrezygnować . Nie potrafię się dogadać z ludzmi , mieszkającymi razem ze mną , z nie chęcią chodzę do pracy . Przeraża mnie widok ludzi i ich spojrzenia . Najchętniej to bym się skryła w pokoju i nie wychodziła z niego . Do tego bezsenność , i brak chęci . Trudno iść do pracy skoro się chodzi spać o 3 w nocy a dwie godziny później trzeba wstać . Czy to początki depresji czy co ? . Mam dopiero nie całe 21 lat .
Dzień dobry,

trudno jednoznacznie określić co Pani dolega. Warto zastanowić się jakie są źródła Pani lęków i dobrać odpowiednią formę terapii. Być może należałoby wprowadzić również leczenie farmakologiczne. Leki często pomagają obniżyć napięcie, wyciszają; a tym samym wspierają w początkowym etapie psychoterapii. Polecam Pani skonsultować się ze specjalistą.

Pozdrawiam!
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.