Nie radzę sobie ze swoimi emocjami. Mam dzień gdzie budzę się i mam ochotę już płakać cały dzien. Cz

5 odpowiedzi
Nie radzę sobie ze swoimi emocjami. Mam dzień gdzie budzę się i mam ochotę już płakać cały dzien. Czuje się wtedy jak bym nic dla nikogo nie znaczyła i była tylko problem. Mam wtedy poczucie, ze nic w życiu mi nie wyszło. Ze nie zasługuje na nic dobrego. Czuje się wtedy mega samotna. Mam już powoli dość takich dni. Dość tego co się ze mną dzieje. Chociaż nie mam takich dni codziennie to jednak są. Nie wiem co już z tym zrobić by tak już się nie czuć.
Dzień dobry. Warto udać się do psychoterapeuty i porozmawiać o tych trudnościach z którymi się Pani boryka. Będzie miała Pani możliwość przyjrzenia się im i przepracowywania ich. Proszę zadbać o siebie. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk

Witam, zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Bardzo trudno jest odnaleźć spokój i zadowolenie z życia mając myśli, o których Pani pisze. Pozdrawiam. Anna Bernatowska
Droga Pani,
nic nie pisze Pani o powodach swojego stanu psychicznego, ale niewątpliwie wskazuje on na potrzebę terapii. Proszę znaleźć psychologa w swojej okolicy i umówić się na wizytę.
Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog
Dzień dobry. Proszę rozważyć wizytę u lekarza psychiatry, który oceni Pani stan (opisuje Pani objawy depresji, niemniej do takiej diagnozy potrzeba więcej informacji) oraz konsultację psychoterapeutyczną. Pozdrawiam serdecznie, Anna Skłodowska
Dzień dobry,

w mojej praktyce psychoterapeutycznej spotkałam wiele osób, które - podobnie jak Pani - myślały o sobie, że nic nie znaczą, że na nic nie zasługują, że nic dobrego nie może ich już w życiu spotkać itd. Na podstawie obserwacji tego, jak osoby te pracowały nad sobą w trakcie terapii i jakie efekty osiągnęły, mogę z dużą pewnością powiedzieć, że jest duża szansa na to, że i Pani upora się ze swoimi problemami. Dlatego zachęcam Panią do poszukania w miejscu swojego zamieszkania doświadczonego psychoterapeuty, który pomoże Pani odkryć źródła doświadczanych trudności, a przede wszystkim - odnaleźć drogi do ich przezwyciężenia.

Mocno trzymam za Panią kciuki. Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Hulewska