Nie jestem w stanie ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego. Szybko się męczę, mam problem ze złap

2 odpowiedzi
Nie jestem w stanie ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego. Szybko się męczę, mam problem ze złapaniem oddechu, a moje serce wali jak szalone. Kiedyś dużo ćpałam (amfetamina), teraz trochę mniej, ale jednak nadal to robię. Jestem pełnoletnia, chodzę na terapie, ale mimo to nadal biorę. Myślę, że to właśnie narkotyk jest powodem takiego stanu. Czy lekarz biorąc pod uwagę mój stan zdrowia może wypisać mi całoroczne zwolnienie z wf?
Tak myślę, że dobrze, że niepokoją Ciebie objawy, które daje ciało, jednak zwolnienie z W - F nic nie załatwi, skoro cały czas bierzesz … Może zaufaj komuś i spróbuj poszukać pomocy w związku z narkotyzowaniem się? W zaufanej atmosferze specjalista pomoże Ci zrozumieć autodestrukcję i zaoferuje pomoc w sprawie jej zaniechania /…/.

Dzień dobry, objawy, jakie daje Twoje ciało, mówią do Ciebie o tym, że mu szkodzisz i że Twoje zdrowie jest wyraźnie zagrożone. Warto zatrzymać się przy tych sygnałach i zadać sobie pytanie - czy ja chcę żyć?
To ważne, żebyś odpowiedziała sobie szczerze, możesz oszukać wszystkich, ale wobec siebie warto być uczciwą. Jeśli chcesz żyć i zachować zdrowie, to skorzystaj z pomocy terapeuty uzależnień, a jeśli jest taka potrzeba - z ośrodka terapii uzależnień. Zwolnienie z wf-u jest w tej sytuacji sprawą drugorzędną.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życząc dbałości o siebie.