neuralgia nerwu sromowego
Witam. Cierpię od czasu porodu, ponad 4 lata, na neuralgię nerwu sromowego. Leki antydepresyjne i przeciwdrgawkowe nie pomagają na ten straszny ból. Słyszałam o zabiegach kriolezji bądź termolezji gałęzi nerwu sromowego, ale nie potrafię znaleźć specjalisty, który wykonałby ten zabieg. Będę wdzięczna za pomoc i doradę gdzie się udać z tym problemem.
3 odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Dzień dobry Powinna Pani być lód opieką poradni leczenia bólu. Proszę na stronach NFZ w swoim regionie znaleźć adres poradni. Pozdrawiam. Katarzyna Kotfis
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



