Nerwica lękową plus wegetatywna.Bóle głowy nudności i w ogóle ból ogólny Do tego doszła depresja M

1 odpowiedzi
Nerwica lękową plus wegetatywna.Bóle głowy nudności i w ogóle ból ogólny
Do tego doszła depresja
Męczę się prywatnie 6miesięcy a choruję już 20lat.Leki teraz brane to 3x Tianesal 12.5mg plus 2x 5 alprox 0.5 mg i komórek śr 1x 05 mg.Dodam że alprox zażywać 6 LAT! Jest coraz gorzej i mam pytanie do specjalisty w tej dziedzinie co mam dalej robić bo to teraz to jakiś koszmar.Myśle ciągle że mam raka to też mnie zabija .Dodam że wyniki wszystkie prawie w normie proszę o pomoc!
Zażywanie Alproxu od 6 lat wskazuje, że prawdopodobnie jest już Pani od tego leku uzależniona. Generalnie nie jest to lek do tak długiego stosowania, tylko doraźnie przez ograniczony okres czasu, ściśle wg wskazań lekarskich.
Fakt, że ciągle Pani myśli, że ma raka świadczy o występowaniu zaburzeń nerwicowych. Jeśli dotychczas przyjmowane leki nie przynoszą poprawy, a przyjmuje je Pani przez odpowiednio długi okres czasu warto udać się na wizytę do lekarza psychiatry celem modyfikacji dotychczasowego leczenia. Do rozważnie również podjęcie ewentualnej psychoterapii.
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.