Nerwica czy depresja
Byłam u psychologa .Niby trochę mi lepiej było jak się wygadalam.A ja i tak boję się o siebie. Wariuje o swoje zdrowie.Biorę tabletki na nerwy Ale nie wiem czy nie iść do psychiatry.Gdy coś mnie zakuje zaraz się boję.
2 odpowiedzi
Szanowna Pani, wizyta u psychologa wiąże się niejednokrotnie z możliwością otrzymania wsparcia, a to w konsekwencji może skutkować uczuciem ulgi. Systematyczne korzystanie z pomocy psychologicznej umożliwia uzyskanie długofalowych efektów i poprawę zdrowia psychicznego. Opisywane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia lękowe, w takim przypadku wskazana jest często farmakoterapia (najlepiej opieka psychiatryczna) i psychoterapia u psychologa posiadającego uprawnienia psychoterapeuty. Pozdrawiam, Natalia Pilarska.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

