Nawrót świerzba. Po pierwszym leczeniu spokój na 5 miesięcy i znowu nawrót. Nigdzie nie wyjeżdżamy n
1
odpowiedzi
Nawrót świerzba. Po pierwszym leczeniu spokój na 5 miesięcy i znowu nawrót. Nigdzie nie wyjeżdżamy nie śpimy poza domem. Za pierwszym razem zadziałał infectoscab. Teraz jakaś maść nie zadziałała potem maść siarkowa zero efektu, smarowanie się przez 3 dni infectoscab niby dało radę dziś po tygodniu jakieś krostki na nodze wyskoczyły. Jak się tego świństwa pozbyć? Odzież prana w 80 stopniach
Dzień dobry. Po 3 krotnym zastosowaniu Infectoscab ryzyko, ze to świerzb jest przyczyna objawow jest naprawdę nieduże. Niestety infekcja swierzbowcem powoduje powstanie wtórnej alergii, która może wygasać nawet kilka kolejnych miesięcy. Odróżnić przyczynę objawow (świerzbu od alergii) może tylko lekarz na wizycie, oglądając skore dokładnie dermatoskopem). Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.