Od jakiegoś czasu męczę się z nawracającym grzybkiem. W tym roku już 4 razy miałam leczenie i na krótki czas jest dobrze. Chciałabym się tego pozbyć i zacząć starania o dziecko. Co zrobić?
Obecne podejście do grzybicy polega na jednoczasowym leczeniu doustnymi i dopochwowymi preparatami o różnym mechanizmie działania, które wspiera się leczeniem srebrem. Należy przeprowadzić kilka cykli leczenia aby stopniowo eliminować grzybnię "wrastającą" do głębszych warstw nabłonka, które w naturalny sposób odkrywają się podczas złuszczania warstw powierzchownych tegoż nabłonka.
Proszę nie stosować Iladianu, który bardzo komplikuje późniejsze leczenie. Ma Pani postać nawrotową i mąż/partner także powinien przebyć kurację.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.