Naturalny hormon tarczycy
1
odpowiedzi
Jestem kobietą w wieku 50+. Mam rozpoznaną chorobę Hashimoto, biorę Euthyrox. Ponieważ ciągle przybywa nowych schorzeń powiązanych z tą chorobą - postanowiłam przyjmować naturalny hormon tarczycy (zakupiłam Thyroid-S). Szukam endokrynologa z Łodzi, który pomoże mi ustalić odpowiednią dawkę i skieruje na odpowiednie badania kontrolne. Jest to dla mnie priorytetowa sprawa.
Witam-ale myślę iż jest to błąd w myśleniu,
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień Dobry! Pragnę jeszcze raz dopytać.Czy zespół Sjorgrena może rozwijać się etapami.U mnie 20-letniej dziewczyny jest ciężki zespół suchego oka.Wyniki,które robiłam p/jądrowe ANA1 ANA2 są prawidłowe.Czy powinnam jeszcze zrobić inne wyniki.Ktoś mi powiedział,ze to nie są własciwe zrobione badania-chociaż…
- Witam, Czy to możliwe, aby Wellbutrin w dawce 150mg działał bardziej na motywację niż w dawce 300mg? Biorę go od kilku dni w dawce 300mg i czuje się jakiś rozpłaszczony. Nic mi się nie chce. Bardzo proszę o informacje, czy ten lek w większej dawce, faktycznie może tak działać?
- Witam.Czy zajmuje się Pani chorobami tarczycy? Mam niedoczynność i potrzebuje dobrze dobranej diety. Poza tym jak wygląda płatność? Na pierwszej wizycie z góry płaci się za jadłospis, czy przy kolejnej wizycie? Pozdrawiam
- Czy zaklada tez Pani Doktor aparaty samoligaturujace estetyczne? i jaka jest cena takiego aparatu?;) pozdrawiam
- Witam. Mam problem z 15-letnią córką. Od dłuższego czasu wykazuje dziwne zachowania. Na facebooku zauważyłam dziwne wpisy na czacie z koleżankami w stylu kocham Cię” itp., przesyła sobie z koleżanką filmiki i zdjęcie o tematyce lesbijskiej. Z ostatniej wizyty u koleżanki wróciła z malinką. Wiem,…
- Witam czy jeżeli kończy mi się zwolnienie lekarskie w 13-14 tygodniu ciąży to lekarz prowadzący ma obowiązek przedłużyć zwolnienie na więcej niż dwa tygodnie w przypadku jak się nic nie dzieje złego w ciąży ?
- Po błędzie przy wykonywaniu martwych ciągów boli mnie dół pleców, jest sztywny i drętwieje. Boli przy schylaniu i ogólnie mam tam 'dziwne' uczucie. Czy wizyta u fizjoterapeuty może pomóc przy takim problemie, czy jest to raczej coś z czym będę się męczyć całe życie?
- Mój 2 letni synek ma na brzuszku białe przebarwienie. Tak jakby w tym miejscu skóra była odbarwiona. Nie pamiętam od kiedy je ma. Nie jest to znamię wypukłe, po prostu przebarwione tak jakby w tej części skóra była jaśniejsza niż w pozostałych miejscach. Czy powinnam się z nim zgłosić do lekarza?
- Witam, od środy odczuwam zawroty głowy. Nie są one duże, ale są. Denerwuje mnie to, bo przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Od dłuższego czasu boli mnie również lewa strona potylicy, nie zawsze, nie codziennie. Odczuwam również ból w odcinku szyjnym i duże napięcie mięśni w tym miejscu.…
- WitamCzy przeszczep własnego tłuszczu pod oczy oraz cała twarz łączy się z dużym ryzykiem powstania grudek i guli? Czytałam, że zwłaszcza pod oczami jest duże niebezpieczeństwo. Ile kosztuje zabieg (około) na sama dolinę lez oraz na cała twarz oraz jak długo twarz wraca do „”normalności„” po…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.