Napletek mojego 3 letniego synka jest przyklejony z jednej strony i tworzy się taki maleńki balonik
1
odpowiedzi
Napletek mojego 3 letniego synka jest przyklejony z jednej strony i tworzy się taki maleńki balonik z bialawym kolorem jakby przyklejony napletek z białym czymś pod skórka i to jest po jednej stronie druga strona jest odklejona. Czemu tak jest?
Bo pod zlepem napletka złuszczył się nabłonek. Myć i nic więcej
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 14 lat, gram w piłkę nożną i około rok temu zdiagnozowano u mnie chorobę Osgood Schlattera. Mój ortopeda powiedział mi że mogę grać z tą chorobą jeżeli ból mi nie przeszkadza. Czy są jakieś sposoby aby aby szybciej wyleczyć ta chorobę bez przerwy w treningach? Czy suplementacja kolagenem…
- W obu środkach półowalnych i istocie bialej okolokomorowej widoczne liczne różnej wielkości do 2mm T2 hyperintesywne obszary niespecyficznego uszkodzenia istoty białej bez restrykcji dyfuzji odpowiadające roznoczasowym ognisko naczyniopochodnym niedokrwiennym. Torbiel szyszynki 2x3mm.kobieta…
- Od jakiegoś czasu boli mnie czasami jądro macalem nic nie wyczuwam czy to może być spowodowane dłuższyn brakiem sexu lub zbyt ciasną bielizną ?
- Od długiego czasu mam problem ze sobą mysle ze moge byc chora na fobie społeczna. Kiedys nie zastanaiwalam sie tak nad tym ale im starsza jestem tym bardziej zaczelo mi to przeszkadzac tym bardziej ze inni to widza ja staram sie zyc normalnie ale to wszystko jest na nic boje sie ludzi to dla…
- Czy biorac leki citaxin i linofor na nerwice moge wziasc tabletke przeciw bolowa np apap bo strasznie boli mnie glowa a zaczrlam dopiero kuracje
- W których dniach cyklu zrobić monitoring owulacji, przy cyklach 30-31 dni.
- Mam 34 lat mam takie pytanie czy jak 2018 roku usunięto mi Wodnika z jajowodem czy mam szansę o staranie się o dziecko pozdrawiam dziękuję
- Chciałbym zapytać co to wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna. Za pomocą jakiego testu w skali wisc-r lub wais-r ją się bada. Chciałbym także zapytać czy iloraz inteligencji jest stały?
- Jeżeli przyjmuje Clatre na uczulenie, to czy moge ja zacząć brać zanim pojawią sie objawy alergii, tj. Zapobiegawczo, czy dopiero w momencie, gdy dojdzie do uczulenia i wystapia jego objawy?
- W maju miałem złamanie stawu skokowego tj strzałka i przemieszczenie samego stawu. Jestem po 7 tygodniach po operacji 6 śrub i blaszka stabilizacyjna po drodze miałem walke z zakażeniem rany pooperacyjnej ale antybiotyk przez to 14 dni pomógł teraz zacząłem rechabilitacje proste ćwoczenia i obciążenia…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.