Nagły spadek goraczki

6 odpowiedzi
Dzień dobry. Mam 15 i jakis tydzień temu dostałam bardzo wysokiej gorączki (prawie 40). Miałam dreszcze, majaczyłam. Ale gwałtownie zmalała. zazwyczaj mam niska temperaturę ciała (34,7-35,5). Czy to moze cos oznaczać
Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie bez badania - zachęcam do odwiedzenia Pani lekarza rodzinnego, który w oparciu o wywiad i badanie fizykalne na pewno będzie w stanie Pani pomóc.

Raczej nie ma to znaczenia.
Dzień dobry!
Być może przeszła pani infekcje wirusowa z wysoka gorączką, szczególnie jeśli teraz dobrze się Pani czuje.
Jeżeli to był pojedynczy epizod to nie musi nic oznaczać. W razie wątpliwości zgłosić się do lekarza.
Nic poważnego. Gorączka to objaw dobrze działającego układu odpornościowego.Pozdrawiam.
Witam Bylem na urlopie stąd zwloka Mysle, że jesli stan się powtórzy potrzebne będzie pilne badanie lekarskie pozdrawiam