Nadmiar wydzieliny z pochwy

2 odpowiedzi
Mam sporo białej, czasami żółtawej gęstej wydzieliny z pochwy już od długiego czasu, lekarze zapisywali mi różne leki, które moim skromnym zdaniem zdawały się na nic. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi, że nie widzi aby coś było nie tak. Podobno jest to normalne, jednak sądzę że wydzieliny jest za dużo co przeszkadza mi w życiu codziennym. Oprócz nadmiaru śluzu nie odczuwam swądu, pieczenia. Dodam, że mam 20 lat, współżyję z jednym partnerem, stosuję antykoncepcję w postaci tabletek Vibin mini, nie byłam ani nie jestem w ciąży, nie robiono mi biocenozy ani posiewów, nie mam założonej wewnątrzmacicznej wkładki.
zapraszam na wizyte-a rozwieje wszelkie Pani wątpliwości-pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Proponuję zrobić na początku biocenozę. Jak będzie w porządku to zrobić posiew. Może jest jakaś przewlekła infekcja bez dolegliwości. Nie wiem jak wygląda tarcza szyjki macicy. Może na szyjce jest duża ektopia gruczołowa i daje takie objawy.