naczyniowe uszkodzenie mózgu

2 odpowiedzi
Witam bardzo serdecznie Pana Profesora.
Moja żona ma 67 lat. Z roku na rok coraz gorzej chodzi o kulach. Przed rokiem rozpoczęły się ataki padaczki. Trzykrotnie leżała w szpitalu właśnie po takim ataku. Po każdym ataku przestaje zrozumiale mówić i po jakimś czasie powraca do zrozumiałej mowy. W szpitalu zostało stwierdzone, że moja żona cierpi na naczyniowe uszkodzenie mózgu. Bardzo bym pragnął aby Pan Profesor ją obejrzał. Czy mógłbym się dowiedzieć gdzie i kiedy Pan Profesor przyjmuje? Dla mnie jedyna nadzieja w Panu Profesorze.
Pozdrawiam serdecznie
Jerzy
W Opolu i we Kluczborku.

Nie jestem przekonany czy będę mógł pomóc. Informacje gdzie przyjmuje są na moim profilu na stronie ZnanyLekarz