Na zdjęciu zdjagnozowano przewężenie szpary stawowej i wytwory zwyrodnieniowe.Co powinienem robić:ćw
1
odpowiedzi
Na zdjęciu zdjagnozowano przewężenie szpary stawowej i wytwory zwyrodnieniowe.Co powinienem robić:ćwiczyć ,rechabilitować czy operować.Na razie dolegliwości bólow są niewielkie.
Dzień dobry. Należy uzupełnić wywiad o dokładne badanie ortopedyczne, ewentualnie poszerzyć diagnostykę o Usg lub MRI . W leczeniu zachowawczym choroby zwyrodnieniowej stosujemy leki chondroprotekcyjne , injekcje dostawowe oraz rehabilitacje . Pozdrawiam MN
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Moim największym kłopotem i problemem jest mój duuuuży biust. Mam 47 lat, rozmiar biustonosza kupuję 85G Lub H. Nie nawidze moich piersi,codziennie myślę o operacji zmniejszenia ich ale cały czas się boję powikłań gdyż nigdy nie mialam narkozy. Jestem zdrowa. Proszę poradzić mi co mam robić,czy…
- Mam 20 lat i ogromny problem z rozszerzonymi porami na brodzie, policzkach i czole.. Jak najskuteczniej je zmniejszyć, a najlepiej całkowicie się pozbyć? Czytałam o różnych zabiegach kosmetycznych, ale może są jakieś maści lub inne leki, które również mogłyby pomóc?
- Gdzie w Krakowie albo Warszawie mozna wykonac angiografie indocyjaninowa? Angiografię fluoresceinową juz mam.
- Gdzie w Krakowie mozna wykonac angiografie indocyjaninową ICGA? (Angiografię fluoresceinową juz mam). Ewa
- Mam problem otóż chcę kochać się z moją partnerką ale gdy na nią patrzę bez bielizny już dochodzę nie mowa o seksie który trwa minutę i już dochodzę nie mohe nigdy dogodzić partnerce proszę o rady i kto chciałby zająć się moim problemem
- Czy akupunktura może wyleczyć długofalowe dysfunkcje seksualne spowodowane stosowaniem leku na trądzik? W odpowiedzi na pytanie dr Krzysztofa Dudzińskiego: "Witam, Jaki to lek ? Jakie dysfunkcje ? Prosze sprecyzować. Pozdrawiam" Objawy to totalny brak libido od kilku lat, brak…
- Poszukuję lekarza seksuologa, który zajmuje się diagnostyką osób transseksualnych w województwie lubelskim :)
- Co moze byc przyczyna sztywnienia szczeki i nienaturalne ulozenie jezyka powstale po leczeniu kanalowym.Zab bolal nawet po leczeniu i zostal wyrwany ale nadal nie czuje tej lekkosci w szczece,choc nie ma problemu z otwieraniem ust?
- Czy po leczeniu kanalowym mozliwe jest uszkodzenie nerwu albo jakis inny skutek uboczny,kiedy z nieznanych przyczyn zab po leczeniu kanalowym boli i po wyrwaniu go nie ma ulgi a inne zeby sa zdrowe.Strona tam gdzie byl ten zab jest minimalnie ociezala i wszystkie zeby sa wrazliwe,ktos pomoze?
- A trzeba robić od razu dwie czy wystarczy jedną. Dentysta najpierw namawiał mnie na dwie, że niby kolor będzie się różnił a ostatnio, dzisiaj, że druga była już leczona kanalowo i ma duże wypełnienie więc może mi za pół roku pęknąć i w ogule lepiej będą się trzymać.?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.