Na zdjęciu rtg kręgosłupa lędźwiowego zmiany .Może to ucisk na nerwy.Czy wizyta u neurologa ma sens?
1
odpowiedzi
Na zdjęciu rtg kręgosłupa lędźwiowego zmiany .Może to ucisk na nerwy.Czy wizyta u neurologa ma sens?Ból pośladka promieniuje do uda i kolana,rwący.Praca siedząca po 12 godz.
dr n. med., prof. uczelni Andrzej Żytkowski
Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog, Anestezjolog
Łódź
Szanowny Pacjencie,
to jest najprawdopodobniej ucisk na nerwy, zatem wizyta u neurologa ma zasadnicze znaczenie w kwestii dalszego postępowanie.
Z poważeniem.
dr med. Andrzej Żytkowski
to jest najprawdopodobniej ucisk na nerwy, zatem wizyta u neurologa ma zasadnicze znaczenie w kwestii dalszego postępowanie.
Z poważeniem.
dr med. Andrzej Żytkowski
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Ostatnio byłem z wizytą u urologa, który przepisał mi DALFAZ UNO 10 mg. Lek ten obniża mi znacznie ciśnienie. Więc zastanawiam się, czy narazie nie odstawić leki na nadciśnienie: prestarium i tertensif sr. Czy myślę słusznie?
- Jestem bardzo nerwowa sytuacja w domu co mam zrobić ?
- Czy po długim (ok 5 lat) okresie życia najprawdopodobniej z depresją i fobią społeczną (samodiagnoza) jest sens probowac z tym walczyć? Jeśli tak to do kogo się udać z tak "wrośniętymi" przypadłościami?
- Ode dwóch lat porykam się z uciążliwą chrypą,bezgłos zmiana barwy u lekaarza foniatra dowiedziałam się ze mam nieduże i niegroźne polipy jednak zaleciła spróbować brać leki wziewne i zapobiegawczo leki na zgagę ale wiele nie pomogło calyczas jest kiepsko w zależności od używania głosu ,lekarza…
- Mam 33 lata, wykryłam guz w piersi, byłam na USG które wykazało "Zmiana ogniskowa płynowo-lita o policyklicznych odcinkowo słabo zdefiniowanych zarysach o wym. ok. 35x18mm z hypoechogeniczną wypustką o szer. 4mm dł. 21mm. dochodzącą bezpośrednio bez odgraniczenia do brodawki i skóry otoczki z…
- Mam 19 lat mam wszystkie objawy przersonietej prostaty zazywalwm apodoxan 4 działał przez kilka tygodni I przestał zwiększyła dawkę I nic nie mogę prawie oddawać moczu jest mi bardzo ciężko mogę zrobić
- Mam niedoczynność tarczycy która jest przeciwskazaniem do korzystania z vacu fit dlaczego? Czy jeśli zażywam leki i wyniki są w normie nadal nie powinnam korzystać z takiego sprzętu?
- czy przyjmując letrox mogę przyjmować helicid jeżeli tak, to w jakim odstępie czasowym
- Mam 20 lat i miesiąc temu zakończyłam kuracje izotekiem. Trądzik zniknął, ale obecnie borykam się ze strasznym wypadaniem włosów. W czasie kuracji, która trwała 14 miesięcy włosy wypadały, ale nie tak. Obecnie tracę je garściami, cały dom jest w moich włosach ( kanapa, podłoga, ubrania itp.)…
- Mam 21 lat. Od 2 tygodni mam problemy z prostatą. Pojawia się pulsujący ból, a czasami dyskomfort. Byłem u lekarza 1.5 tygodnia temu, stwierdził zapalenie prostaty. Przepisał mi antybiotyk i inne leki na 3 tygodnie. Była zuwalna poprawa, ale od wczoraj pulsujący ból powrócił. Lekarz zalecił mi…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.