Na mojej skórze pojawiają się wągry mimo codziennego oczyszczania skóry czy oczyszczanie skóry u kos
1
odpowiedzi
Na mojej skórze pojawiają się wągry mimo codziennego oczyszczania skóry czy oczyszczanie skóry u kosmetyczki jest dobrą opcją na ich usunięci ?Czy lepiej wybrać się do dermatologa?
lek. Dariusz Mikołajczyk
Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, Dermatolog, Dermatolog dziecięcy
Łódź
Witam! "Wągry" czyli zaskórniki są powstają w związku z nadmiernym procesem rogowacenia ujść gruczołów łojowych. Należy wybra się do dermatologa ,który zapisze odpowiedni preparat normalizujący proces rogowacenia. Okresowo nie zaszkodzi wykonać peeling medyczny chemiczny bądż laserowy czy też mikrodermabrazję.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.