Mrowienie w nogach

3 odpowiedzi
Witam!

Mam pytanie od tygodnia odczuwam mrowienie naprzemiennie w lewej lub prawej nodze podczas siedzenia lub zakładania nogi na noge(,ponad to mam parcie na mocz i lekkie pieczenie, urolog stwierdził infekcje dróg moczowych)dużo czasu pracuje w pozycji siedzącej,nie uprawiam sportu,czy może być to winna kręgosłupa,steres,czy też coś innego?
infekcja to 1 problem drugi to prawdopodobnie iść L-A kręgosłupa - zrób rtg na początek i wizytą neurologiczna

Szanowny Pacjencie,
jeżeli dr urolog stwierdził infekcję, to należy ją wyleczyć (ona raczej nie wywołuje drętwienia nóg - ale niczego nie można być pewnym bez zbadania pacjenta).
Natomiast odnośnie innych przyczyn owego ,,naprzemiennego mrowienia" to rzeczywiście każda z podanych przyczyn, i kilkanaście innych, może być powodem takich objawów. Należy poddać się konsultacji lekarskiej, myślę że zacząłbym od neurologa.
dr Andrzej Żytkowski
mrowienie pojawiło się przed czy po leczeniu infekcji układu moczowego? przyczyn opisywanych dolegliwości jest bardzo dużo, na podstawie podanej informacji nie da się jednoznacznie cokolwiek stwierdzić.
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.