monitoring owulacji

5 odpowiedzi
Może faktycznie niezbyt sprecyzowałam swoje pytanie. Współżyjemy z mężem w tym czasie oczywiście i wiem, że to najważniejszy aspekt aczkolwiek jestem po jednym poronieniu w 8 tyg ciąży rownież stymulowanej. Poprzednio byłam na clostibergyt teraz letrozol. Poprzednio moje endometrium było dość cięńkie i brałam pregrynowe na poprawę oraz duphason od 16 dnia cyklu. Boję się, że 17 dzień bedzie za późno juz na poprawę endometrium lekami czy się mylę?
Witam serdecznie, nie rozuiem pytania dotyczącego 17 dnia cyklu...
Jeśli poddaje się Pani w chwili obecnej Letrozolem, to dlatego iż nie ma on takiego negatywnego wpływu na endometrium co clo..

To jakiś absurd. Nalezy wyjaśniź przyczyne poronienia, niskiego endometrium a współżyje się w dniach płodnych ( śluzowych)
Witam, w pierwszej fazie cyklu dajemy leki, które mają wpływ na poszerzenie endometrium. Jeśli jest Pani w 17 dc i była owulacja potwierdzona minitoringiem - wówczas można dać Duphaston od 18dc, ale nie pełni on roli poszerzania endometrium. Pozdrawiam
To o czym Pani myśli i na co zwraca Pani uwagę nie ma znaczenia albowiem endometrium ma być dojrzałe, co nie koreluje z jego szerokością. Poza tym takie sprawy powinien wyjaśniać lekarz, który podjął się tego bardzo odpowiedzialnego zadania jakim jest stymulacja owulacji.
Sądzę ,że jeden dzień nie powinien absolutnie wpłynąć na działanie leku